facebook w instagram w pinterest w

+38 096 196 70 24   +38 096 817 17 83

У нашому захоплені промайнули епохи: бажання пізнати древній український вид мистецтва – вишивку підштовхнув нас зробити крок у невідомість і вийти за його рамки. І нам у певній мірі поталанило, адже науково-технічний прогрес десь підоспів до наших бажань і вимог. Отож сьогодні  у еру комп’ютеризації, спеціалізованих вишивальних машин та спеціалізованих графічних програм Студія вишивки «Колорит» отримала можливість нестандартного підходу  до такого на перший погляд консервативного мистецтва як вишивка.  Відтак ми отримали чудову нагоду сприяти розповсюдженню вишивки у широкі маси, що є у певній мірі місією нашого творчого колективу.

Чому  слід вишивати саме з нами

До своєї роботи ставимося як до мистецтва. Кожне замовлення є унікальним і неповторним, відтак ми володіємо досвідом щоб забезпечити нестандартний підхід до кожного клієнта.

Нашою додатковою перевагою є увага до деталей, тому ми використовуємо тільки високоякісні матеріали для вишивки. Це дає нам унікальний кінцевий результат з гарантією довговічності.

Ми працюємо як з оптовими так із індивідуальними замовленнями. Для нас кожне замовлення є важливими оскільки поряд звами ми здобуваємо досвід.

Логотипи на фірмовому одязі, шеврони , вишивка на готельному , ресторанному текстилі – у кожному випадку ми стараємося як найдетальніше вникнути у вашу історію, щоб кожен витвір позитивно працював на укріплення вашого іміджу.

Як ми працюємо - від дизайну до вишивки

  1. Розробка майбутньої вишивки. Ми отримуємо від вас готовий макет майбутньої вишивки, або домовляємося при потребі про розробку шаблону нашими фахівцями.
  2. Розробка дизайну та її адаптація і програмування для вишивальних машин.
  3. Створення демо-вишивки для внесення при потребі остаточних змін та виправлень.
  4. Остаточне виготовлення тиражу чи індивідуального замовлення.

Вартість та доставка

На вартість вишивки впливають багато факторів: розмір, складність дизайну, тип матеріалу і ін. проте ми намагаємося виконувати замовлення у найкоротші терміни, а також готові відправити ваше замовлення з допомогою існуючих в Україні поштових служб (Укрпошта, Нова Пошта, Міст-Експрес і ін.)

Ми налаштовані на плідну і тривалу співпрацю, адже позитивні відгуки від Вас для нас дуже важливі.

Блог \ Новини

Корпоративна вишивка для фотостудії "ЯрекФото"

З фотостудією "ЯрекФото" працюємо давно. Спільні сесії і робота над дизайном стали звичною справою у нашій співпраці.

Детальніше...

Ми в мережі

Вітаємо! Нарешті ми у мережі, Ми раді вітати вас на нашому офіційному сайті і готові поділитися нашими можливостями та перевагами. Про послуги можна переглянути інформацію на першій сторінці. А чому "саме ми" - читаємо у розділі "Про нас".

Детальніше...

Ми вам зателефонуємо

Як до Вас звертатися?(*)
Поле не можк бути порожнім

Ваш телефон(*)
Поле не може бути порожнім